:::MiScHa princess barbie:::ICQ:::360-436-692:::

Červenec 2009

Nebudu tu (29.7.-2.8.)

28. července 2009 v 20:57 VZKAZY
Achoooj všichni. Nebudu tu od 29.7.-2.8., protože jedu do Paříže a Londýna.Už se tam těším, bude to tam super.
Na cestu jsem si vzala mp4 abych mohla poslouchat jinak bych se asi nudila.Doufám, že mně baterka v mp4 dlouho vydrží. Nabíjela jsem si ji celý den. Správně by měla vydržet 18hodin v kuse, ale stejně je to málo.
Pak sem hodím fotky, co nafotím. Musím hlavně hodně fotit.
Teď k éčkům...dneska jsem tomu moc nedala...měla jsem sušenky s éčkama a zmrzlinu s éčkama. Ale zase jsem si říkala, že nemůžu jíst pořád věci bez éček, takže se nic nestane, když si vezmu sem tam něco s éčkama.
Normálně ve Velké Británii je největší počet případů prasečí chřipky, tak z toho mám strach a každý týden se tam nakazí asi 100000lidí! Doufám, že se vrátím v pořádku a bez presečí chřipky.
Mějte se tu moc hezky a v neděli napíšu. Papa

londoneye


Šortky

28. července 2009 v 14:38 OBRÁZKY

Nádherné jeansy

28. července 2009 v 14:34 OBRÁZKY
Tyto jeansy jsou hezké.
BLACK


Topy k sežrání

28. července 2009 v 14:22 OBRÁZKY
Tyto topy jsou prostě dokonalé! Líbí se mě všechny.
Co myslíte?


Katalog Avon a Oriflame červenec

28. července 2009 v 10:57 LÍČENÍ
Je tu nový katalog Avon a Oriflame online na měsíc červenec.
TADY je Avon
TADY je Oriflame

Tak se podívejte.

Tašky do školy

28. července 2009 v 10:46 OBRÁZKY
Škola se pomale blíží a nemáte koupenou tašku do školy? Tady je pár inspirací.


Jak na limit megavideo

28. července 2009 v 10:26 MALIČKOSTI
Asi všichni, co sledují filmy přes megavideo, tak je otravuje okýnko, které naskočí, protože sledujete na megavideu 72minut a nevíte co s tím?
Zbytečné odkazy na prodloužení limitu se nevyplácí a už nefungují. Proto tu mám jednoduché řešení!
Musíte mít 2internety (např.monzillu a explorer) Normálně se dívejte na monzille na určité video a až se tam objeví okýnko zapněte si explorer, najděte si určité video a kde jste skončili se sledováním a dívejte se dál. Až se opět objeví okýnko přepnete na monzillu a sledujete dál a pořád dokola. Je to jednoduché a bez komplikací.

LG PRADA KE850

28. července 2009 v 10:19 OBRÁZKY
Líbí se Vám nová a luxusní LG Prada KE850? Mě moooc nějaký takový mobil si představuji. Doufám,že ho budu mít na Vánoce. Tady jsou obrázky
šatky

25. července 2009 v 12:54 OBRÁZKY
RED HOTBLACK/WHITE


Harry Potter a princ dvojí krve

25. července 2009 v 8:52 FILMY
http://img21.imageshack.us/img21/6492/beznzvulst.jpg
Dobrodružný / Fantasy / Mysteriózní / Romantický
Velká Británie / USA, 2009, 153 min
Obsah:
Harryho (Daniel Radcliffe) šestý školní rok na Škole čar a kouzel v Bradavicích je pokažen válkou mezi Voldemortovými přívrženci a stoupenci dobra v níž náš hrdina s jizvou ve tvaru blesku na čele buď vyhraje, nebo zemře. Profesor Brumbál ho zasvětí do temné minulosti Toma Riddlea (Christian Coulson) a přitom poodhalí příčinu Voldemortovy (Ralph Fiennes) nesmrtelnosti. Když Harry objeví starou a počmáranou učebnici lektvarů patřící tajemnému Princi Dvojí Krve, spoléhá se na kouzla z ní i přes Hermionino (Emma Watson) varování stále víc. Válka mezitím zasahuje i do domácnosti Harryho spolužáků v té nejnepředstavitelnější podobě a začátek konce se blíží…


Znovu 17

25. července 2009 v 8:50 FILMY
http://www.iwatchstuff.com/2009/02/05/17-again-poster.jpg
Komedie
USA, 2009, 102 min
Obsah:
Jak už sám název filmu napovídá, děj se odehrává kolem životního osudu jednoho muže ve středních letech. Svůj život by sám ohodnotil jako propadák a dal by neví co za to, aby se jednoho dne probudil, bylo mu zase 17 let a on mohl napravit co v životě spackal. No a přízeň osudu je mu věru nakloněna a jednoho dne takovou příležitost dostane.


Pravá blondýnka 3

25. července 2009 v 8:49 FILMY
http://www.arara.cz/i/imgs_orig/895/228895.jpg
Komedie
USA, 2009, 95 min
Obsah:
Annie a Izzy (Milly a Becky Rosso), blonďaté sestřenice Elle Woodsové, se stěhují z Anglie do Kalifornie s přesvědčením, že růžové šaty a malí pejsci jim postačí k tomu, aby sem ihned zapadly a cítily se tu jako doma. Brzy však poznávají, že se od svých spolužaček, které nepomyslí na nic jiného než na peníze, přece jen trochu liší. I proto se proti sestrám některé z nich staví a snaží se je obvinit z porušení zákona. Nastává chvíle, kdy musí Izzy s Annie využít všechnu svou chytrost a šarm, aby očistily svá jména a ukázaly celé škole, že schopnosti blondýnek by neměl nikdo podceňovat ani ve třídě, ani v jednací síni!


Nové album

25. července 2009 v 8:47 AVRIL LAVIGNE

Achoooj všichni! Chci Vám oznámit, že Avril bude mít nové album. Už se na něho těším a zajímalo by mě jaký tam budou mp3 a tak. Ještě se neví konkrétně kdy vyjde, ale je jisté, že někdy na podzim.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Trend šaty bez ramínek

24. července 2009 v 21:31

Konec léta a podzim bude patřit eleganci bez ramínek. Rukávy či ramínka na šatech budou nadbytečné. Odhalit nahatá ramena a ukázat krásu šíje bude tím nejelegantnějším ženským gestem.Či už jste snědá kráska nebo máte pleť bílou jako ledová královna, odhalte jí světu! V druhé polovině léta i na podzim převálcují ostatní styly šatů šaty bez ramínek. Už teď hledejte šaty bez ramínek v buticích a značkových obchodech - abyste byla první, která ukáže, že víte, co se nosí!

D&G / Bijoux Hear / Bottega Veneta


Diane von Furstenberg

24. července 2009 v 21:26

Módní show Diane von Furstenberg s příznačným názvem "Rock bohyně" zaznamenala velký ohlas. Na módní přehlídku se na pozvání návrhářky přišly podívat dvě skutečné "bohyně", které zasedly do první řady, a jimi byly Uma Thurman a Jennifer Lopez. Pro tuto svěží letní dámskou kolekci by se ještě navíc hodil podtitul "Květinové děti", protože modelky měly ve volných dlouhých vlasech zvláštní ozdoby, na kožených šňůrách navlečené hedvábné barevné květy a peříčka.


Už žádný éčka

24. července 2009 v 15:08 VZKAZY
Achujky...tákže dala jse si do mobilu všechny éčka do 2.stupně,který můžu. Funguje to jednoduše. Když budu mít na něco chuť podívám se na éčka, vyhledám je v mobilu a jestli tam některý nebudu tak to znamená, že je to horší než 2.stupeň tak to jíst nebudu. Šikovné co?
Akorát, že jsem dneska snědla Activiu borůvkovou a ta má éčko, který je 3.stupeň. Ale to nevadí, zas tak blbě si nevedu. Dneska jsem musela spat dole, protože nahoře v mým pokoji se vůbec nedalo spát! Bylo tam staštný vedro. Však to znáte, kdo má pokoj v podkroví. To je hrůza dneska je taky vedro. Naštěstí zítra bude prudké ochlazení až na 18stupňů. Ale aspoň nebude takový hic. A jinak jestli jste si všimli mám nový design s Lindsay Lohan. Zatím se mějte ppp.