:::MiScHa princess barbie:::ICQ:::360-436-692:::

Červen 2008

DALŠÍ BLESKOVKA

29. června 2008 v 10:36 | Nicki |  BLESKAJDY
1)ahoy
2)jak je?
3)co bylo na výzo?
4)dostalas/dostals něco na výzo?
5)co budes dělat přes prázdniny?
6)četlas/četls povídku "Upa mazec setkání...!"?
7)co na diplom?
8)páááá
Beru jen pět lidí!!!!

Úvod

29. června 2008 v 9:29 | Nicki |  BEST HOLIDAYS
Ahojky!
Chystam další povídku…Jmenu je se BEST HOLIDAYS! Bude o třech ségrách a klucích z US5.
Díli sem začnu postupně dávat až se vrátím z dovolené...(jedu v sobotu)tákže asi kolem 15.července by tady mohl být 1.díl
Zapím páško!
Nicki

21.Díl-konec

29. června 2008 v 0:02 | Nicki |  UPA MAZEC SETKÁNÍ...
Upa mazec setkání…!
21.Díl
Když dorazíme do restaurace, obědname si něco k pití a později nejaky jidlo. Po vybornym obědě se domluvíme kam kdo pujde. Já s Vinniem jdeme nakupovat, Ver a Richo do kina na nejakou romantickou komedii, Chris a Míša na koupaliště. Jay zustal na hotelu, pry bude psat nejaky novy písničky. A Izzy šel do nějakyho baru…
Všichni jsme si ten den užili! Vinnie si koupil rifle a tričko, já sukni a mikinu. Večer jsme se domluvili, že nás kluci vyzvednou v osm hodin, protože o půl desáte letí letadlo. Rozloučili jsme se a my jeli domu. Bylo asi devět hodin a tak jsem se sla vykoupat. Byla jsem docela unavená a tak jsem hned usla.
Rano mě vzbidil mobil: Somehow this is strong,somehow I feel weak
The feelings that I feel inside are deep, oh girl "Kdo tak brzo otravuje pomyslim si, když se vyhrabu z postele a valim to zvednout. "Ahoj Niky!" "caw Ver, co je?" řeknu rozespale."Co je?! Neříkej mě, žes eště neztavala!vždyť je čtvrt na osm." "Cože?" "je čtvr na osm!" "Hm..to já vím! Zaspala jsem!!!!! To je v p*deli" "neblázni. Ve třičtvrtě jsme u tebe..zatím pa!"řekla verča a položila telefon. Rychle jsem se umyla, vyčistila zuby, převlekla a až bylo za pět minut třičtvrtě! Za chvilku zazvonily holky. Chvilku jsme si povídali a přijeli kluci. Pomohli nám naložit věci to taxiku a mohlo se jet. Na letišti jsme čekali skoro pul hodiny a tak jsme se nudili. Richie najednou začal mlet nějaky vtipy, za chvilku se k němu přidal i Vinnie. Malem jsme se tam váleli smýchy po zemi, jak jsme z toho nemohli xD! Těch 25 minut uteklo strašně rychle, takže nás překvapilo, že už jsme seděli v letadle. Seděla jsem vedle Vince, Míša s Chrisem, Ver vedle Richiho a Jay s Izzym. V letadle jsem usla, takže jsem ani nevěděla co se tam dělo.
"Niky, už budeme přistavat"vzbudil me Vinnie a k tomu me políbil. Já jen přikývla. Vystoupili jsme z letadla a šli k objednanymu taxiku. Pojeli jsme k hotelu, kterej byl strašně luxusní. Pokoj jsem měla s Vinniem dohromady…
V Německu jsme si to pořádně užili! Chodili jsme s klukama na koncerty, na různý vystoupení,trénovat do studia a tak. Byli to nejlepší prázdniny v mým životě!
Konec prázdnin se ale blížil a my museli odjed zpátky do Česka x(. Po klukách se nám moc stýskalo. První měsíc jsme mysleli, že to nepřežijeme.
Každý den si volame a píšeme sms nebo přes icq. O víkendech jezdíme za klukama do Německa…
Autorka:Nicki

cenky za 16.bleskovku :)

28. června 2008 v 23:10 | Nicki |  CENY
Tak jsem to stihla estě dneska...:)tady máte diplomky za 16.bleskovku...doufám, že se vám líbí ;)...plsky napište komentář...kdyby se někomu nelíbil, můžu ho spravit...

Omlouvám se...

27. června 2008 v 23:47 | Nicki |  VZKAZY
Ahojky lidišky!
Moc se Vám omlouvám, že jsem sem zatím nedala diplomky za 16.bleskovku...Zítra se k tomu boužel asi nedostanu ale snad v nedělu...
Další díl povídky sem dám taky asi až v nedělu...
Zatím se mějte hezky!
Nicki

20.Díl

26. června 2008 v 16:17 | Nicki |  UPA MAZEC SETKÁNÍ...
Upa mazec setkání…!
20.Díl
"Můžešššššššššššš!" "!supéééééééé!"zaječime všechny. Šli jsme se dolů nasnídat protože nám bylo jasny ze uz neusnem. Po jídle jsme se převníkli a holky valily dom si pomale začít balit věci do toho Německa. Dali jsme si sraz ve 10:30 u mě doma a ted bylo nejak 8:30. Takže 2 hodiny na zabalení. To by snad mohlo stačit. Uz sem měla pomale zabalono když v tom zazvonil zavonek. "to budou asi holky"pomyslim si a běžim dolu otevřit. "ahoj Niky!"pozdraví mě Vince a políbí mě, postupně začnou zdravit i ostatní kluci. Já je taky pozdravim. Richie a Chris se hned začnou vyptávat kde jsou holky. "klídek za 10 minu by měli být tady"řeknu.
Po 15 minutách: "tak kde jsou?"stěžuje si Richie. "Ty chceš asi vědět jestli Verča muze, ze Richie. "A jak" ůTak neboj muze" "Fakt?! To je skvělíííí"raduje se Richo. Za chvilku zazvoni a Chris s Richem valí otevřit. Místo "ahoj" holky přivítajou polibkem. Všichni se sejdem v obývaku a domluvíme se co se bude dneska dělat. "Najprve všichni půjdem na oběd a pak si kazdej půjdeme kam chcem…"řekl svůj návrh Chris a nenápadně mrkl na Míšu, a ta se usmála. "hm…to je sice good, ale vy pujdete s holkama a já s Jayem, ne?!"protestuje Izzy. Všichni se zasmějeme ale Jay se tváří uraženě…xD "a kam pujdem Niky?"zeptase Vinnie. "hm..tok to fakt nevim". "a kdy pojedeme"zepta se Richo. "doufam ze za chvilu mam hlad"stěžuje si Jay. "tak za ctvrt hodiny vyrazime…"řeknu a jdu se nahoru prevlest.
"Tak co bych si mohla vzit…"přemyšlim když stojim před skříňou s oblecením. "a uz vím…! Vezmu si tuhle sukni a tenhle top". Oblíkám si top a v tom někdo zaklepe. "muzu dál". Podle hlasu poznam ze je to Vinnie. "Jo, jasne, pojď!"řeknu, když přetahnu top přez hlavu. "Jé, moc Ti to sluší…"překne Vinc když vztoupi do pokoje. "Dík!"začervenám se a dodám: "Co potřebuješ, Vinnie?" "Chtěl jsem Tě vidět, osamotě…a něco pro tebe mám." "to je tak mílí" "zavři oči"řekne Vinnie. Zavřu oči a cítím jak mě dává na krk nějakou věc… "mužeš otevřít"prohlásí. Otevřu oči a: "To je pro mě? To je kráááásný! Moc děkuju Vinnie."s nadšením poděkuju a obejmu ho . "Líbí?" "Líbí a moc". Vinnie se usměje a políbíme se. "to je tak roztomilý jsou tam dvě písmenka: V a N. to je nejhezčí dárek co jsem kdy dostala"řeknu. "No to je jako: Nikola a Vincent"podívá se mi do očí a začneme se zase líbat. Jsme tam asi tak 10 minut, takže Richie začne volat: "Tak už pojďte vy piškoti". "co máš pořad s tim piškoti?! Ti taky nějak budu řikat Richine!!!"zlobí se Vince. Richo se začne smát a já se přidám k němu…Vinnie se neudrží a začne se tlemit taky. S Vincentem přindeme dolu, kde už jsou všichni obutí a čekají jen na nás xD. Po chvilce jsme už všichni na cestě do restaurace…(jdeme pěšky xD).

Prosíííím dej si to na blog!!!!!!

26. června 2008 v 15:01 | Míša |  ZACHRAŇTE ZVÍŘATA
SOS,pomozte vyvražďují nás......

16.Bleskovka

25. června 2008 v 17:17 | Nicki |  BLESKAJDY

16. Bleskajda

1)achuuj
2)jak je?
3)líbí se ti US5? Kdo nejvíc?
4)líbí se ti Tokio hotel? Kdo nejvíc?
5)poslouchaš Avril Lavigne?
6)Co na diplom?
7)ztm páčko

19.Díl

25. června 2008 v 13:38 | Nicki |  UPA MAZEC SETKÁNÍ...
Upa mazec setkání…!
19.Díl
S Míšou to bylo jednoduchy…Ty uz je skoro 18 a tak se ani pořádně nemusela ptat. Ale Verča natom nebyla nejlip. Sice je starší než já ale jeji rodiče ji to nechtěli dovolit x(. Richiho to moc mrzelo…a po chvilce ho napadlo, že Verčiny rodiče zkusí přemluvit on. "Verčo puč mě tvoju mamku k telefonu prosím" "No když mysliš Rihie."řekne Ver a podá mu mobil. "Dobrý den paní Svobodová, já jsem Richie strinigini Verčin kluk"řekne Richie do telefonu. "Dobrý den Richie"ozvalo se z mobilu. Víc jsme už neslyšeli. Richie si s Verčinou mamou povídal a mezitím se tam Ver modlila aby ji to rodiče dovolili. Po pěti minutách Richie přišel a tvářil se smutně. "Tak co, mužu?"zeptala se pohotově Verča. Richie pokrčil rameny a podal jí mobil. "No? Mami prosííííííííííím"škemrá Verča do telefonu. "Verů a ten milej kluk se kterým sem si tak hezky popovídala tam bude taky?" "Richie? No jasný ten tam bude a ještě Vince, Chris, Izzy, Jay a Nikča s Míšou." "a to je kdo ti kluci?" "No to jsou Richiho kámoši ze skupiny…" "Z jake skupiny?" "No jak Richo zpivá" "On je zpěvák….?!to mě ani neříkal jak sem si s ním povídala" "No je a slavnej" "Aha…" "tak co mami můžu?" "Hmm…možná. Zítra si o tom promluvíme. Tak zatím pa" "ahoj mami"rozloučila se Ver a položila telefon. "Tak co muzeš teda?"začali jsme se všichni vyptávat a hlavně ten Richie. "no možná jo…zítra to budu vědět jistě"řekla Verča. "určitě pojedeš! To Ti slibuju!"řekl Richie a objal ji. "Díky Richie"řekla Ver a dala mu pusu. Po chvilce si kluci uvědomili, že je už celkem pozdě. Rozloučili jsme se a byli i pusinky na dobrou noc xD. Holkam se nechtelo jit dom atak přespaly u mě. Byly jsme hodně unaveny a tak jsme usli celkem brzo jak malí děti xD. Ráno nás vzbudil Verčin mobil…"Verčo! My víme, že toho Richiho moc miluješ ale nemusíš si pouštět best friend tak brzo ráno! Vždyť je teprve osm!"zeřve Míša. "Jooooo"přidám se. "ale ja si nic nepouštím…mě volá Richo!"odpoví Ver a už běží zvednout mobil.
"ahoj lásko"řekne Ver do mobilu. "ahojky beruško xD tak co mužeš jet,"řekne Richie nervozně. "Já nevím…přespali jsme u Niky…ale napišu mamce smsku." "Acha…a uvidime se dneska?" "tak se stavte...někam vyrazíme…" "Tak OK eště to řeknu klukum, zatím se měj" "ty taky pa."ukonči Verča hovor a hned začne psat smsku mamce.
"Co říkal?" "Hmm…ze se s klukama stravijou." "Acha…" "Jé.! Uz mě odepsala"zaječí Ver. "Holky, kdo to otevřeme? Já se bojim!"řekne zoufale. "ukaž! Bej to sem"řeknu a vytrhnu jí z ruky mobil. Chvíli čekáme co ze mě vypadne….

18.Díl

24. června 2008 v 19:51 | Nicki |  UPA MAZEC SETKÁNÍ...
Upa mazec setkání…!
18.Díl
Mamka uz otevirala dvere a my bezeli po schodech. "Ahoj kluci"pozdravi je mamka. "Dobry den". "jé ahojky!"pozdravime je taky. "Čau holky"odpoví kluci. "tak pojdte dal…"pobidne je máma. V jídelně uz sedi taťka a taky začne všechny zdravit. A ještě dodá: "posaďte se". "děkujem"řekne Richie. Talíře už byly nachystaný a mamka, já a holky jsme začali nosit na stul. "tak co je dobrýho?"zeptal se Izzy. "řízky se salátem a nebo kdo bude ctit je tam i svíčková"odpoví tata. "Hmm…a co je lepší?"přemýšlí nahlas Izzy a zároveň se ptá. "oboje je dobry…"odpoví taťka. "aha…tak já si dám od kazdýho trochu!". Všichni jsme se zasmáli…maminka xD se káždýho zeptala co chce. Jay, Chris a Míša si vybrali svíčkovou. Richie, Vince a Ver si dali řízek se salátem. Izzy si teda dal oboje xD jek ctěl. Já si vzala taky řízek ale s bramborama, protože mě salát nechutná. Mamka nachystala každýmu jidlo, pak aji sobě a tátovi. A uz jsme se mohli pustit do jídla. "To je výborný! Ale nevím co je lepší!"řekne Izzy, když dojídá svíčkovou a pouští se do řízku. "Vaříte skvěle!"pochváli mámu Chris a ostatní se přidávalí. "Mohl bych dostat přidat?"zeptal se Jay. "jistě"odpoví mu mamka a už mu přidává. Po jídlem povídáme…najednou se Míša zeptá: "kluci a kdy jedete zpátky do Německa?". Na to vůbec nikdo nemyslel takže nás to všechny celkem zaskočilo. "No asi pozítří…"řekne smutně Jay. "Co???? Už pozítří?!"řeknu s holkama…dost nás to zklamalo(div jsme nezačali brečet), protože jsme si myslely ze tady budou dýl. V tom Richie, Chris a Vince si začali něco šeptat a po chvili sli za Jayem a na něco se ho potichu zeptali. Ten jen přikyvoval…ti tři se najednou začali usmívat. "Co je?"zeptam se. "nás napadlo, že by jste jeli s nama…"řekl Vinnie. "to jako fakt?"diví se Míša a já s Verčou taky. "No jo…jeli by jste s nama do Německa…na celý prázdniny."řekne Jay. "Tak pojedete?"zeptá se Richie. "my by jsme jeli…a moc rádi…ale…"řekne Verča. "Ale co? Nejakej problem?"zepta se Izzy. "No aji jo…co když nás rodiče nepustí"řeknu. Podívám se na Vince a vidím jak už prosí mí rodiče abych mohla jet. Trvá mu to trochu dýl, ale nakonec jet můžu. "Supéééér! Niky jedeš s náma!"zaraduje se Vinnie. "to je skvělí…!!!!!!"řeknu s radostí a skočim Vincemu kolem krku. "Ale co Míša a Ver?"zeptá se Richo s Chrisem. Holky zvedly mobil a už volali rodičum.

17.Díl

23. června 2008 v 14:56 | Nicki |  UPA MAZEC SETKÁNÍ...
Upa mazec setkání…!
17.Díl
V ZOO: Izzy sel ke stanku koupit hot dog. Za 10 minut byl zpet a v kazde ruce mel tri parky v rohliku. "tady mas Verčo, tady ty Míšo,"podal holkam Izzy. Pak se presunul ke klukum a dal jim taky parek v rohliku. Vsichni se zakousli a dal si prohlizeli zvířátka. Po dvou hodinach se rozhodli, ze si skocijou na malej obed, když za tri hodiny je u nas ta véča. Mno na tu papu uz to nestihli. Objednali si taxika a jeli na hotel. Holky pry taky vysstoupi az doma. Uz byli u hotelu a tak se rozloucili. Chris s Míšou se polibili a Richie s Verčou taky. Holky bydlijou ve stejny ulici jako ja takze pro ne nebyl problem se k nam dostat.
U mě doma: "Ahoj Nikuš. Ty uz ses doma? A kde jsi vůbec byla?"pozdravi me mamka a hned se zacne vyptavat. "Achuj! Byla jsem s Vincem v kine." "Jo aha…tak to jo. A vy spolu chodite?". "Jo! Ale ja tomu nemuzu porad uverit!". "aha…Vince je milej a hodnej kluk tak doufam ze to s tebou bere vazne a ze vam to vydrzi."rekne mama a ještě doda: "Niky, ze me pomuzes s tou večeří?" "No jasne mami." Prisla jsem za ni do kuchyně a zacala ji pomahat. "Za hodinu a pul mají prijit tak at to stihnem!"rekla mamka. Po hodine uz bylo uvareno a tak jsem se sla prevlict. Oblikla jsem si takovou riflovou sukni a top. Když jsem se malovala zrovna zazvonil zvonek. "doufam ze to nejsou kluci"pomyslim si. "Ahoj holky"uslisim mamu jak zdravi Verču a Míšu. Tak je to dobry este tady nejsou. "Niky, ses nahore?"uslisim jak ne me volaji holky. "Jo jsem!"zavolam ne ne. "Ahoj!"pozdravim je když prijdou za mno. "cau". "Týjo Niky takhle te neznam…ty a sukně jste nikdy moc vejky kamosky nebyli."divi se Míša. "No jo"prida se Ver. "Taky si rikam…ale když je tady Vince…"odpovim. "no vy jste se taky vymodili!"dodam. "No jo no". A vsichny se zasmejem. Kecame tam tak 20 minut a najednou zazvoni zvonek. "Uz jsou tady!"vykriknem a bezime dolu.

Upa mazec setkání...! 16.Díl

22. června 2008 v 21:08 | Nicki |  UPA MAZEC SETKÁNÍ...
Upa mazec setkání…!
16.Díl
V pizzerce: " zaplatim"řekl Vinnie číšníkovi, který prisel odnest taliře. "dobře"odpovedel mu. Za dve minuty prisel cisnik a řekl: "579kč prosim". Vince vytahl peněženku a dal číšníkovi 600kč "zbytek si nechte"dodal Vinnie. "Děkuju a nashledanou"řekl číšnik a odesel. "Tak co Niky kam pujdeme?". "To nevim…a kolik ti dluzim když tos za me v ty pizzerce zaplacl"zeptam se. "blaznis? Vzdyt sem te pozval.". já se usmala…"co takhle se jit podivat do nejakyho obchodu?"navrhl Vinni, když jsme odchazeli. "Tak jo, stejnak mame este 25 minut cas."odpovim. Vesli jsme do prvniho obchodu kterej tam byl. Byl to obchod s oblečenim. "Niky, jestli chces tak se tu porozhlidni. Musim si odskočit."řekl Vinnie a zmizel. Moc jsem tomu nevenovala pozornost, protože jsem videla takový hezky tričko. Šla jsem si ho vyzkoušet a podlom e skvele. Za 15 minut se Vinnie vratil a počkal na me před obchodem. Zrovna jsem platila a tak čekal jen malinkatou chvilicku. "Podivej koupila jsem si novy tricko!"rekla jsem Vinnimu když jsem odesla z obchodu. "to je skvelí!"usmal se Vince "tak uz si pujdem koupit listky, ne? Ten film zacina za 10 minut." "Jo jasny!"souhlasim. Vince koupil listky a pomalu jsme sli do salu kde se film promital. Sedli jsme si a cekali az to zacne. Když to zacalo Vince prohlasil: "to nam mohli rict ze je to horor!" "to je horor?! Me stacil ten Saw!"rekla jsem vystrasene. "neboj Niky…!". Uprostred filmu jsem se lekla tak ze jsem se pritusila k Vincemu a ten me chytl za ruku. Po skonceni filmu se me Vinnie zeptal: "tak co? Bala ses hodne?". Prikyvla jsem, chytla se ho za ruku a usmala se na neho. "mam uz zavolat taxika?"zeptal se. "jj". Vince zacal volat. "Bude tady za pul hodiny…"oznamil když ukoncil hovor. "Nepujdem este na nejaky piti?"dodal. "Tak jo"odpovim. Objednala jsem si tonica a Vinnie pepsi. Pomalu jsme pili a povidali si. Po dvaceti minutach jsme se vzedli a pomalu sli k taxiku. Ten tam kupodivu uz cekal. Nastoupili jsme a jeli k hotelu. Po ceste jsem Vincemu oznamila, ze pojedu domu at kolem sedme s klukama prijedou. Ten souhlasil. Dojeli jsme k hotelu a Vince me polibil, rozloucil se a vystoupil z auta. Já jela ještě nejakejch 30 minut a uz sem byla doma.

Diplomky za 15.bleskajdu

22. června 2008 v 10:22 | Nicki |  CENY
Pište do komentářu jestli se Vám líbí

15.Díl

21. června 2008 v 23:13 | Nicki |  UPA MAZEC SETKÁNÍ...
Upa mazec setkání…!
15.Díl
V pizzerce:Než nam jidlo donesou rozhodla jsem si odskocit na zachod…mezitim co jsem byla na WC uz jidlo donesli. Po peti minutach jsem se vratila a Vince na me cekal s jidlem. "před peti minutama to donesli!prohlasil. "taks uz mel zacit papat, ne?"usmala jsem se. "ale ja cekal na tebe"oplatil me usmev. "ale tos nemusel...vzdyt to budes mit studeny…když mas tu pizzu". "acha…ale to je jedno". Já se znovu usmala a pustili jse se do jidla.
V ZOO: "uz jsme videli žirafi, zebry, koně, pavouky, hady, netopýry, lvi, ptaky a nevim co ještě vsechno ale opice ne."prohlasil Izzy. "Izzy mam dobrou zpravu!"rekla Ver. "fakt, a jakou?"zbystril Izzy. "Uz jsme u opic!". "Jé!"vykrikl Izzy a valil napred. "podivejte tady jsou gorily tady zas orangutani a šimpanzi…"o takhle dal jim tam zacal Izzyk vyjmenovavat snad všechny druhy opic co tam byli. "ty jo! Izzy! Ty ses znalec"divil se Jay. "No jo!"pridal se Richo s Ver. "bys mohl pracovat v ZOO"řekl Chris s Míšou. Izzy se komicky uklonil a pokracoval s prednaskou o opicich.
V pizzerce: "hmm..v Česku je taky dobra pizza!"prohlasil Vinnie. "No a co sis myslel?za tady mame horsi nebo co?"zasmala jsem se . Vince jen pokrcil rameny a taky se zasmal. "a jakej je salat?"zeptal se. "dobrej…chces ochutnat?"reknu. "Tak jo!"odpovi Vinc a uz nataahuje hlavu abych mu dala do pusinky sousto salatu. Po chvilce prohlasi: "tan salat není spatnej! Ale radsi zustanu u pizzy!". Já se jen usmala. "Niky, a nechces ochutnat kousek pizzy?" a uz vzal jeden kousek a natahoval ruku k mí puse. "no tak otevri tu pusinku"dodal. Já se usmala a otevrela "pusinku". "Tak co? Chutna?"řekl Vince. Já se usmala a prikyvla. Pomalu jsme dojidali.
V ZOO: Izzyho prednaska uz skoncila…bylo asi 14 hodin a Izzy prohlasil: "mam velkej hlad! Uz jsme videli opice tak muzem jit" "no to tede nemuzem!este jse neprosli celou ZOO."řekl Jay. "to stejnak nestihnem. Prežská ZOO je velka"rekla Verča. "aha"mumlal něco Jay. "izzy tak si kup parek v rohliku..."řekl Chris. "a me muzes vzit taky"řekl Richo. "me taky"poprosil Jay. "holky, chcete taky?"zeptal se Izzy. "tak jo…dik"rekly holky.
Autorka:Nicki

Colorfull for Soňa

21. června 2008 v 8:08 | Míša |  COLORFULLKY
Tak co Soňo líbí se ti Colorfull? Napiš do komentářů

Colorfullka for Verča

21. června 2008 v 8:04 | Míša |  COLORFULLKY
Tak co Verčo líbí se ti Colorfullka??? Napiš do komentářů

Bleskajda č.15

19. června 2008 v 20:15 | Nicki |  BLESKAJDY
1)ahoy
2)vyber:moře-hory
pizza-zmrzlina
sprite-kofola
3)co na diplom?
4)páčko

14.Díl

19. června 2008 v 16:58 | Nicki |  UPA MAZEC SETKÁNÍ...
Upa mazec setkání…!
14.Díl
Já a Vince jsme už byli nachystaní a tak jsme sedeli a jen si tak povidali a divali se jak jim to jde. Verča šílela protože ji Chris zabral koupelnu, aby si pořadně nageloval vlasy…(asik se chtel este vic libit Míši xD když tam stravil 10 minut). Ta se na neho nastvala…že pry mu to trvá moc dlouho xD. Když se dostala do koupelny tak za ni prisla Míša. Povídali si tam a malovali se. Za chvilku jsem za nima prisla i ja. "Holky, plsky pucte me řasenku a make-up."poprosila jsem. "Tady mas make-up"dala me Ver. "a tady řasenku"rekla Míša. "holky, vy jste tak hodny! Jsem rada ze vas mam! Dekuju vam za vsechno!"podekuju. "ale to nestoji za rec ta rasenka."rekla Míša. "Ani ten make-up"dodala Ver. "ale ja vam nedekuju jen za tohle, ale za vsechno co pro me delate!". "ale vzdyt jsme kamosky!"rekla Verča. "A nejlepsi!"dodala Míša. A všechny nas to tak dojalo ze jsme se musely obejmout! xD (nas rozhodi vsechno…jsme takovy pšondy…mno xD!). Uz jsme byli hotový, tak jsme vylezly z koupelny! "jsme se dockali!"řekl nastvane Jay pac uz jsme měli 10 minut zpozdeni. "co tam tak dlouho delate?"ptel se Izzy. A já mu odpovim: "Jedno muzes jit s nama, jo Izzy?". Ten vykulil oci a jen řekl: "Fakt?". My jsme kyvli a vsichni jsme se zacali tlemit xD. Tentokrat jsme jeli taxikem a rovnou trema. V prvním jsem byla ja a Vincent pac my jeli to toho kina. V druhym Izzy, Richo a Verča. A na posledy Jay, Chris a Míša. V Zoo byli za 20 minut…zato nam cesta prvala 40 minut.
V ZOO: "já jdu koupit listky, a vy tady pockejte!"rekla Míša a uz valila k pokladne. U pokladny: "dobry den! 6x dospeli."rekla Míša. "dobry den, bude to 999kč"rekla ta prodavacka. Míša zaplatila a mohlo se jit.
Mezitim Vince a já jsme dorazili na místo. Film zacinal az za hodinu a ctvrt tak me Vinnie pozval na pizzu. V pizzerce: "Tak jakou si das, Niky?"zeptal se a dodal: "Já si dam 38". "Vinnie, promin ale ja si pizzu dneska davat nebudu…" "A co si teda das?"kukulil na me oci jak kdyby tam měli jenom tu pizzu. "Asi nejakej salat"odpovim a usmeju se. Obednali jsme si jidlo a čekali nez nam ho prinesou.
V ZOO: "Tak kde jsou ty opice?"zeptal se nastvane Izzy a vsichni se tam zacali tlemit. "musime tam dojit!"rekla Ver. "a jak to je daleko?"usklibl se Izzyk. "este daleko"rekla Míša. "A jak?" "Hodne asik 2 km."odpovedela Izzymu Verča. Izzy se ironicky urazil a slo se dal. Kluci z toho upas nemohli…xD
Autorka:Nicki

13.Díl

18. června 2008 v 15:57 | Nicki |  UPA MAZEC SETKÁNÍ...
Upa mazec setkání…!
13.Díl
Po chvilce zazvonil zvonek. "To bude Chris, jdu otevrit."rekla jsem. "Jo jo!"kyvl Vince. "Cauky!"rekla jsem Chrisovi když jsem otevřela. "Cau!"odpověděl Chris. Za chvili prisel Vinnie a taky ho pozdravil. "Tak co pojedem?"zeptal se Chris. "A kam?"řekl Vince. "No na hotel"řekl Chris. "Acha…"zamumlal Vinnie. A uz se jelo…cesta trvala asi 30 minut takze celkem dlouho..no. Když jsme prijeli…tak jsme museli vytahem vyjet az do posledního patra. Otevřela nam Míša, která byla v Chrisově tričku a byla cela rozespala. "jé, ahoj"pozdravila nás. "Ahoj Míšo!"rekla jsem s Vincem. A Chris jen dodal "Ty uz ses vzuru, sluníčko?" "Jj"odpověděla a polibila ho. "To je romantika!"usklibl se Izzy, kterej se prisel podivat co je když jsme dlouho nesli. Ja a Vinnie jsme se na sebe dlouze podivali a taky se zacali libat. "omg"řekl Izzy a zase odesel. "tak uz dem dovnitr, ne?"řekl po 3 minutach Chris. Zavreli jsme dvere a všechny jsme pozdravili. Byl tam jen Jay, Izzy. Richo a Ver asi este spali…xD Po 15 minutach se vzbudili a Verča zdrhla do koupelny. "Verčo, prosim pust mě tam!"prosil Richo…asi potreboval na zachod. "Zlato musis pockat."odpověděla mu Ver. "Ale ja to nevidrzim, prosíííím!"škemral Richie. My jsme se tam valeli smíchy…hlavně já, Vinnie a Izzy. My se totis smejem kazdejm blbostem. Mezitim Richo stepoval před dverma…xDa po 5 minutach ho tam Ver. "No konecne!"zaradoval se a běžel do koupelny na zachod…se divim ze to vydrzel. Po 10 minutach byl uz aj Richie. Vsichni jsme se sesli do obyvaku a Chris se zeptal: "Tak co je dneska v planu?". "Mno já nevim…ale v sedum je ta večeře u nás…mamka pocita s tim ze prindete."oznamila jsem. "Však jo…na to jsme nezapomeli!rekl Jay. "Se uz tesim!"pridal se Izzy. "A mas na co!!!! Nikčina mamka vari skvele!"dodal Vince. "A co budeme teda delat ted, když tam jdeme az v sedum!"zeptala se Míša. "Mohli by jsme jit do ZOO!"zasmala se Verča. "Jooooo!"zakricel Richie a ještě dodal: "Tam uz jsem dlouho nebyl!". "A pujdem se podivat aji na opice?"prosil Izzy. "jo Izzy pujdem se podivat aj na opice!"řekl Chris a vsichni jsme vybuchli smichy! "a kdy vyrazime?"zeptal se Jay. "No to nevim…ale my nemuzem!"rekla jsem a Vinnie jen kyvl. "Aha…invalidi!"řekl Izzy. "Hele, nech si toho!"okrikl ho Vinnie. "tak vy muzete jit do kina."navrhla Míša. "Tak jo…ale je dneska něco anglického s ceskejma titulkama?"zeptam se. "Mno muzete jit na to na cem jsme byli my."řekl Chris. A Richie dodal: "Jo to bylo good." "Tak jo…vy do kina a my do ZOO! Za pul hodiny se vyrazi!"zavelil Jay.
Autorka:Nicki

Diplomky za 14.bleskovku

17. června 2008 v 18:38 | Nicki |  CENY
PS:Napis koment jestli se libi...kdyztak ho zpravím...