:::MiScHa princess barbie:::ICQ:::360-436-692:::

Červen 2007

Umbrella

30. června 2007 v 9:03 RIHANNA

Too little too late

30. června 2007 v 9:01 JOJO


Maneater

30. června 2007 v 8:57 NELLY FURTADO


Say it right

30. června 2007 v 8:54 NELLY FURTADODošel šampón?

30. června 2007 v 8:46 VLASY
Došel šampón?
Rozbijte dvě čerstvá vejce do šálku teplé vody. Rozšlehejte, směs naneste na vlasy a promněte. Nechte působit 15 min a poté smyjte vlažnou vodou. Upozornění: K opláchnutí nepoužívejte horkou vodu, jinak vám na hlavě zůstanou míchaná vejce!
Máte problémy s lupy?
Rozpusťte aspirin v šampónu proti lupům a máte po problému!
Pro dehydratované vlasy.
Rozmixujte vajíčko, velkou lžíci olivového oleje a čtvrtku okurky v mixéru. Naneste směs na vlasy a nechte působit 10 minut. Omyjte teplou vodou a těšte se z hedvábně jemných vlasů...
Jablečný ocet
Jablečný ocet vám dopomůže k odstranění lůpů a k hedvábně jemným vlasům. Přidejte velku lžíci do vody, kterou si po umytí vlasů vlasy nakonec opláchnete.
Cibule
Udělejte si odvar ze slupek od cibule. Po umytí vlasů si je vlažným odvarem opláchněte. Vlasy budou lesklé, dobře se rozčesávají a blond vlasy mají lepší barvu. Vhodné i na vlasy tmavé
Kečup
Má podobný efekt jako citrón. Pokud vaše blond vlasy jsou díky chlóru mírně nazelenalé, nalijte kečup na mokrou hlavu a nechte působit pár minut. Opět získáte své zlaté lokny...
Pivo
Smíchejte tři části vody a jednu část piva a po umytí vlasů šámpónem úplně na závěr nalijte na vlasy. Už znovu neomývejte vodou! Vaše vlasy získají jedinečný lesk...
Citrón
Pro všechny blondýnky, jejichž vlasy získaly zelenkavý khaki nádech díky chlóru na bazéně. Použijte citrón. Zneutralizuje chlór a vašim vlasům vrátí původní blond barvu...
Coca-Cola
Vylijte plechovku Coca-Coly (Sprite pokud máte blond vlasy) do sprejové nádoby spolu s trochou vody. Poté rozprašte na vlhké vlasy. Po uschnutí se Vám na vlasech vytvoří krásné sexy textury...


Účesy jako Olsenky

30. června 2007 v 8:44
Culík + ofina vzadFrancouzká manikůra krok za krokem

30. června 2007 v 8:40 NEHTY

Francouzská manikúra krok za krokem

Francouzská manikúra vypadá velmi pěkně a ruce pak působí pěstěným dojmem. Někomu se možná zdá složitá a raději se obrátí na profesionála, podle našeho návodu to však jistě zvládnete sama i vy.
Očištění
Před samotným nanášením laku je nejprve třeba důkladně nehty vyčistit, odlakovat starý lak, pak nehty odmastit například v mýdlové vodě a osušit. Kůžičku u nehtů musíme zatlačit - nejlépe speciálním dřívkem- takže na ni naneseme olej, necháme působit a když kůžička zvláční, přitáhneme ji zpět k nehtovému lůžku. Kůžičku můžeme také zvláčnit tak, že ji namočíme do vody s několika kapkami oleje. Pak nehty přeleštíme leštičkou, abychom ještě odstranili případné nerovnosti nebo nečistoty.
Pilování
Nehty při francouzské manikúře většinou pilujeme do hranata, ale samozřejmě záleží na vkusu každého. Nehty tedy vypilujeme do požadovaného tvaru a nyní jsme připraveni na zpevňování.
Zpevnění
Na vyčištěné nehty je nyní dobré nanést speciální zpevňovač, který posílí měkké a lámavé nehty a navíc je ochrání před zbarvením použitým lakem. Použít můžete také některý z průhledných výživných laků, například proti lámavosti, s přídavkem vápníků pro výživu a další.
Bílé kraje
Pokud si koupíte sadu pro francouzské lakování, kromě laků tam nebudou chybět ani speciální šablony, které se přilepí pod bílé okraje nehtů, aby se usnadnilo nanášení bílého laku, který obkreslí okraje. Je to mnohem jednodušší, než konečky nehtů vytvarovat bez tohoto pomocníka, protože jen tak budete mít konce stejné, rovnoměrné a zarovnané. Takže po nalepení šablon bílým lakem vykreslíme jedním tahem provedeným zleva doprava koncové linie nehtů. šablony se dají dnes běžně koupit v drogerii nejenom v sadě, ale i samostatně, nebo je můžete pořídit v salonu, kde manikúru provádějí.
Lakování
Nejprve počkáme, dokud bílý lak pořádně nezaschne, pak odstraníme opatrně šablony a dáme se do dalšího lakování. Vybrat si můžeme ze sytého smetanového a jemně růžového laku, případně kombinovat podobné odstíny. Vybranou barvou přetřeme nehty včetně bílých okrajů, necháme zaschnout a poté ještě můžeme přetřít bezbarvým lakem, který dodá zvýší životnost celého lakování, takže vám nehty déle vydrží pěkné a budou se později odírat.
Za hezkými nehty stojí také zdravý a vyvážený jídelníček. Pokud vám chybí potřebné vitaminy, nehty se třepí a lámou. Důležitý je dostatek vitaminů A a B (najdete je v syrovém ovoci a zelenině), železa (listová zelenina, celozrnné pečivo, čočka, fazole, jahody) a zinku (dary moře, červené maso, obiloviny, ořechy). Nezapomeňte také jednou týdně vtírat do nehtů a kůže kolem nich výživný olej (například mandlový, olivový, ricinový), nebo ampulky vitaminu E v tekutém stavu.

Ccete krásné nehty?

30. června 2007 v 8:39 NEHTY

Chcete krásné nehty?

Nejednu ženu trápí lámavost a třepení nehtů. Jiná se zase stydí ukázat drsnou kůži na loktech. Tyto vady krásy souvisí se stavem vnitřních orgánů, a proto je dobré podpořit jejich činnost jednoduchou masáží prstů ruky.
1. Masírování malíčku působí na funkci srdce a tenkého střeva.
2. Masírování prsteníku má vliv na dýchání, trávení, chuť k jídlu a vylučování.
3. Masáž prostředníku povzbuzuje oběhový systém -srdce, krevní oběh.
4. Masáž ukazováku ovlivňuje funkci tlustého střeva.
5. Masáž palce působí na povzbuzení plic.
S masáží začínáme od konečků prstů, můžeme k tomu použít, pokud nevlastníme masážní přípravek, pleťové mléko nebo krém na ruce. Pokud jste pravidelným návštěvníkem masérského salónu, poproste svého maséra, aby věnoval pozornost i vašim prstům, a dopřejte si i celkovou masáž dlaní a paží.
Kromě masáží se také zamyslete nad svým jídelníčkem. Na regeneraci nehtů dobře působí vitaminy A a B, hořčík, vápník a další minerály. Není tajemstvím, že je najdete v syrovém ovoci a zelenině. V kuchyni dejte přednost slunečnicovému a sójovému oleji, omezte sladkosti, mlsejte dýňová a slunečnicová semínka, vyhýbejte se alkoholu a silně kořeněným jídlům. Pokud máte drsnou kůži na loktech, masírujte si důkladněji prsteník a ukazovák, čímž povzbudíte sníženou funkci tlustého střeva a plic

10 rad k super nehtům

30. června 2007 v 8:39 NEHTY
10 rad k pěstění nehtů

Postačí trocha práce a pak už své ruce nebudete muset skrývat.

1. Nepoužívejte acetonové odlakovače, které mohou nehty zbavit důležité vlhkosti.
2.
Po každém umytí použijte krém na ruce. Oleje v krému zadrží vlhkost v nehtech.
3.

Nejběžnější příčinou měkkých nehtů je působení vody. Proto při mytí nádobí noste gumové rukavice.
4.

Máte-li velmi slabé nehty, zkuste si konečky z druhé strany nalakovat podkladovým lakem, aby byly silnější.
5.

Mokré nehty v okamžiku osušíte, ponoříte-li je do ledové vody.
6.
Roztřepené nehty ošetříte, utrhnete-li kousek papíru ze sáčku čaje nebo kávového filtru a speciálním lepidlem ho přilepíte na nehet. Po zaschnutí nehet vyleštěte do hladka a pak naneste lak.
7.

Chcete-li pracovat na zahradě nebo dělat špinavou práci, přejeďte nehty mýdlem. Nehty se zespoda zaplní mýdlem a nedostane se za ně špína. Další radou jsou v tomto případě zahradnické rukavice.
8.

Inkoust a skvrny z nehtů odstraníte, použijete-li na postižená místa kartáček a pastu na zuby.
9.

Nikdy nepilujte nehty ihned po koupání, kdy jsou nejslabší a snadno se lámou.
10.

Místa za nehty si čistěte tyčinkou se špičatým koncem - tento způsob je šetrnější než drhnout nehty kartáčkem

Dokonalé nehty? Přestaňte o nich snít!

30. června 2007 v 8:38 NEHTY

Dokonalé nehty? Přestaňte o nich snít!

Dokonalé nehty? Přestaňte o nich snít!
Přiznejme si, s nehty bývá někdy potíž. Když se nelámou, tak se třepí. A nebo rostou, jak se jim zlíbí a ten tvar taky není bůhví co. Naštěstí pro vás máme jednoduchý návod, jak udělat ze svých drápků krásné nehtíky.
A zase ta zdravá výživa Pokud jsou vaše nehty křehké a snadno se lámou, potřebujete doplnit jídelníček o pár potřebných látek, bohatých hlavně na vápník, a také vitamíny i minerály. Bude to prostě chtít zdravou životosprávu. Neměl by vám v kabelce chybět ani zpevňující krém. Dejte si ho na viditelné místo a pravidelně jím nehty ošetřujte. Když budete v sobotu umývat záchod a nádobí, měla byste to ve vlastním zájmu dělat v rukavicích. Pocit je to sice nic moc, ale dá se na to zvyknout. Pokud máte na programu domácí práce nebo velké prádlo a nehty budou i v rukavicích vystaveny také mechanickému tlaku, zatněte je do měkkého vosku. Ten nehty obalí ochrannou vrstvou a později jej lehce sloupnete. Pár rad pro dokonalý tvar
  • Ruce nahřejeme v teplé vodě, pak dosucha utřeme a konce prstů na pár minut namočíme do teplého parafínu.
  • Parafín setřeme papírovým ubrouskem a každý nehet opatrně masírujeme bříškem prstu. Při masáži jemně odtahujeme kůži nehtového lůžka dolů a do stran.
  • Ruce umyjeme jemným mýdlem a ošetříme vhodným krémem na ruce.
  • Nejlépe hygienickou tyčinkou pro kojence pak opatrně a velmi jemně zatlačujeme kůžičku okolo nehtu k jeho okraji. Nikdy ji nezastřiháváme nůžkami!
  • Konce nehtů dotvarujeme pilníkem. Podle potřeby pak jednou týdně upravíme.
  • Při lakování používáme jako první výživný a zpevňující bezbarvý lak a když dobře zaschne, naneseme svrchní barevný lak.
Tuhle kůrčičku si zopákněte tak jednou za měsíc. Jemnou masáž nehtů zpevňujícím krémem si ale dopřejte každý večer třeba u televize nebo knihy. Dodržujte tyto jednoduché zásady, však jich zas není tak moc, a nebudete potřebovat ani žádný kosmetický salón. I když taková odborná péče jednou za čas hned po výplatě taky není špatný zážitek…

Modeláž nehtů

30. června 2007 v 8:37 NEHTY

Modeláž nehtů

Efektní Nail Art pro vaše nehtyEfektní Nail Art pro vaše nehty

Modeláž nehtů

* Co je vlastně modeláž nehtu?

* Modeláž nehtu je prodloužení vlastního nehtu, pomocí tipu, což je profesionální umělý nehet. Tip se přilepí na vlastní nehet speciálním lepidlem a poté se nanáší vrstva gelu, která je vytvrzena v UV lampě.

* Samozřejmě to je velice zjednodušené vysvětlení,jen naprosto základní informace. Vlastní nehty se dají prodloužit více způsoby, dokonce zákazník požaduje prodloužení pouze pomocí tipu, a požaduje pouze tzv.gel za studena, což znamená, že gel není vytvrzován v UV lampě. Ovšem tato metoda prodloužení nehtu není dlouhodobá.

* Nabízím zákazníkům z širokého výběru mnoha tvarů tipů. Jejich výběru musí být věnována dostatečná pozornost, aby byl vybrán nejvhodnější pro váš přirozený tvar a zejména růst nehtu. Je možné si vybrat i z mnoha druhů gelů, který vyhoví každé zákaznici.Gel lze aplikovat i přímo na přírodní nehet. Gel nehet zesílí, zabraňuje lámavosti a třepení nehtů přírodních.Postup a výběr nejvhodnějšího materiálu předem domlouvám s klientkou.Umělé nehty mají vypadat zcela přirozeně, nesmí poškozovat nehty vlastní a musí vyhovovat budoucí namáhanosti.U takto upravených nehtů je důležitá pravidelná údržba. Něco zvládne sama klientka a něco je zapotřebí jen od profesionála. Ovšem celkově se můžete spolehnout na vámi požadovanou délku nehtů, dokonalý vzhled, lak zůstává na nehtech a ne všude jinde a ten pocit hmmmm, to stojí za to.

* Tak co, už přemýšlíte jak na to? Prostě zavolejte na 775 148868 a informujte se a objednejte se. A to ještě za vámi dojedeme a vy si klidně můžete dát kafíčko, popovídat s přítelkyní a mít u toho tepláky a triko.Nebojte se, nikde to vykládat nebudeme.


Guelle

30. června 2007 v 8:33 KABELKY